ARTsfx spol. s r.o. - special effects for film and other showbiz CZ EN RU
special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz

party efekty

Pro party a různé oslavy často využíváme efekty jako pro interiérové ohňostroje. Jsou to především barevné konfety a stuhy (viz interiérové ohňostroje).

Dalšími party efekty, které jsou výborně využitelné v klubech, restauracích a diskotékách jsou bublinky vytvářené za pomocí Bublinkostroje Le Maitre Bubble Master 2000. Jde o spolehlivé zařízení, které produkuje obrovské množství bublin. Bublinkostroj je vybaven regulovatelnými ventilátory, které dopraví bubliny až do vzdálenosti 10 metrů. Bublinkostroj má digitální display, nastavitelný objem a velikost bublin i časovač. Jeho rozměry jsou 74 x 43 x 40 cm, váha 9 kg, příkon: 220 V Fluid: Le Maitre Bubble.

Velmi efektní a oblíbená bývá na party také pěna, kterou vytváříme pomocí Pěnostroje CITC Super Foam Dome. Jde o kompaktní zařízení s vysoce výkonným ventilátorem, které vyrobí za deset minut 15 m3 pěny. Rozměry bublinkostroje jsou 48 x 48 x 48 cm, příkon: 220 V Fluid: Foam Dome s vodou. Příslušenství, které pro výrobu pěny používáme, jsou hadice, bezpečnostní lanka, ponorné čerpadlo a plastikový sud.

Galerie

<br />
 
party efekty - barevné konfety v O2 Aréně
party efekty - konfety v O2 Aréně
zelená srdíčka jako konfety
party efekty - barevné konfety v O2 Aréně
party efekty - barevné konfety v O2 Aréně
party efekty - barevné konfety v O2 Aréně
komfetomet neboli Venturiho trubice na realizaci party efektů a interiérových ohňostrojů 
 

 

 

@ 2010 SpecialEffects.cz